Mälestusmärk eluajal. Allar Levandi tasub auvõlga Soome ees

„Soometa ei oleks Eesti nii edukas. Võlgneme soomlastele väga palju,” ütleb Allar Levandi. Ta kutsub üles tänama põhjanaabreid väärika ausambaga.Vikerhommik - Allar Levandi: Soomlaste auks püstitatakse Tallinna monument


Allar Levandi kingib mõttekaaslastega Soome rahvale monumendi

Olümpiasangar Allar Levandi eestvedamisel teevad mitmed tunnustatud Eesti ettevõtjad ja ühiskonnategelased ühise kummarduse Soome rahva ees. Ühise pingutuse toel püstitatakse Tallinna südalinna monument.


GALERII | Allar Levandi kingib mõttekaaslastega Soome rahvale monumendi

Olümpiasangar Allar Levandi eestvedamisel teevad mitmed tunnustatud Eesti ettevõtjad kummarduse Soome rahva ees ning püstitavad oma kapitali ja mõttekaaslaste annetuste toel Tallinna Rotermanni kvartalisse monumendi, mille võidutöö valitakse rahva abiga välja kuu aja pärast.


Fotoboks: Levandi kingitus Soome rahvale

GALERII | Allar Levandi kingib mõttekaaslastega Soome rahvale monumendi

Olümpiasangar Allar Levandi eestvedamisel teevad mitmed tunnustatud Eesti ettevõtjad kummarduse Soome rahva ees ning püstitavad oma kapitali ja mõttekaaslaste annetuste toel Tallinna Rotermanni kvartalisse monumendi, mille võidutöö valitakse rahva abiga välja kuu aja pärast.Kavandid võistlustules: Tallinna kerkib Eesti ja Soome sõpruse monument

Eesti ettevõtjad ja ühiskonnategelased püstitavad oma kapitali ja mõttekaaslaste annetuste toel Tallinna südalinna Eesti ja Soome riigi 100. aastapäeva puhul monumendi.

Video ja galerii: Tallinna südalinna tuleb miljoniline soomlastele pühendatud monument

Olümpiasangar Allar Levandi tutvustab koos ettevõtjatest ja avaliku elu tegelastest mõttekaaslastega Tallinna südalinna Soome riigi 100. aastapäeva puhul rajatava monumendi ideed. Postimees tegi üritusest otseülekande.


Galerii: Allar Levandi kingib mõttekaaslastega Soome rahvale tänuks monumendi

Olümpiasangar Allar Levandi eestvedamisel teevad mitmed tunnustatud Eesti ettevõtjad ja ühiskonnategelased ühise kummarduse Soome rahva ees ning püstitavad oma kapitali ja mõttekaaslaste annetuste toel Tallinna südalinna monumendi.
Allar Levandi kingib mõttekaaslastega Soome rahvale tänuks monumendi

Olümpiasangar Allar Levandi eestvedamisel teevad mitmed tunnustatud Eesti ettevõtjad ja ühiskonnategelased ühise kummarduse Soome rahva ees ning püstitavad oma kapitali ja mõttekaaslaste annetuste toel Tallinna südalinna monumendi.


Olümpiasangar Allar Levandi kingib Soomele juubeliks monumendi, mis kerkib küll Tallinna südalinna

Allar Levandi ja tema mõttekaaslased kingivad Soome rahvale tänuks monumendi - kerkib see Tallinna südalinna.


Droonikaadrid Soome 100 pidurüüs Stenbocki majast

Soome 100. aastapäeva auks valgustatakse Soome lipuvärvidesse Stenbocki maja Toompeal, mis püsib sinivalges värvirüüs kuni neljapäeva varahommikuni. Fotograaf Kaupo Kalda tegi piduehtes hoonest droonivideo.


Ärimehed kingivad Soome rahvale tänuks monumendi

Olümpiasangarist ärimehe Allar Levandi eestvedamisel teevad mitmed tunnustatud Eesti ettevõtjad ja ühiskonnategelased ühise kummarduse Soome rahva ees ning püstitavad oma kapitali ja mõttekaaslaste annetuste toel Tallinna südalinna monumendi.